Ergonomiczne rozwiązania w kuchni to główny cel naszej firmy, dlatego dużą wagę przywiązujemy do współpracy z nowoczesnym sprzętem gospodarstwa domowego oraz do jakości wykonania.

Projektowanie dużych otwartych przestrzeni w nowoczesnych wnętrzach czynią kuchnie wizytówką całego domu.
czytaj więcej
Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się kompleksową aranżacją kuchni na indywidualne zamówienie.

Chętnie słuchamy i rozmawiamy o potrzebach naszych klientów. Uwzględniamy wzrost, upodobania i temperament.

Zadbamy aby codzienność w Państwa kuchni była prawdziwą przyjemnością.
czytaj więcej
Lubimy ludzi i szanujemy każdego człowieka.

Naszym zaangażowaniem chcemy upiększyć i umilić świat naszych klientów i tysiące cennych niepowtarzalnych chwil. Mamy bardzo zróżnicowaną ofertę dla mniej lub bardziej wymagających, by mogli każdego dnia cieszyć się ze swojej kuchni i trafnej inwestycji.

Zapraszamy do nas, jeśli poszukujesz wiarygodnej firmy, trwałych na lata rozwiązań, atrakcyjnej ceny i nie chcesz ryzykować.
czytaj więcej
Rozpoczynasz remont? Może niebawem odbierasz nowe mieszkanie?

To jest najlepszy moment na rozpoczęcie współpracy z ERGOMEBLE!

Dzięki współpracy z Klientem od samego początku inwestycji jesteśmy w stanie zminimalizować koszta związane z przeróbkami niezbędnymi do wykonania instalacji kuchennych – doradzając odpowiednie miejsca przyłączy wodnych, gazowych i elektrycznych.

Zapraszamy do współpracy.
czytaj więcej
Oferujemy szybką wycenę

Atrakcyjna cena jest niekwestionowanym atutem naszej marki.

Wybierając ofertę ERGOMEBLE wielokrotnie nawet od ręki w kilka minut będziemy mogli przedstawić Ci szacunkową cenę, gdyż cenimy Twój czas.

Wybierając się do nas aby zamówić meble lub po prostu sprawdzić cenę, przynieś wymiary kuchni (odległości ścian od otworów okiennych, drzwiowych, kaloryferów itp.), własne przemyślenia w głowie lub na kartce, ewentualnie zdjęcia Twojej kuchni.
czytaj więcej

 

Kuchnia w centymetrach

 

Dla ułatwienia aranżacji kuchni warto zapoznać się ze standardowymi wymiarami mebli kuchennych w ERGOMEBLE.

Wymiary, precyzyjnie dopasowane do wzrostu człowieka, do sposobu poruszania się i do miejsca potrzebnego do wykonywania określonych czynności, są istotnymi elementami racjonalizacji wnętrza, ponieważ odpowiadają za jego swobodne, płynne poruszanie się po kuchni. Wzajemny układ przestrzenny kuchni powinien być tak zorganizowany, aby przy każdej wykonywanej czynności wszystkie niezbędne sprzęty oraz pomoce znajdowały się w naszym zasięgu
Jednocześnie dobrze jest je traktować jako orientacyjne wartości, w granicach których odnajdujemy indywidualne rozwiązania do konkretnego wnętrza i dla konkretnego użytkownika.

 

 

 

 

 

wygodny stół

 

 

 

wymiary standardowego wyposażenia AGD

 

 

 

jaki zlew

 

Meble kuchenne Elbląg