Ergonomiczne rozwiązania w kuchni to główny cel naszej firmy, dlatego dużą wagę przywiązujemy do współpracy z nowoczesnym sprzętem gospodarstwa domowego oraz do jakości wykonania.

Projektowanie dużych otwartych przestrzeni w nowoczesnych wnętrzach czynią kuchnie wizytówką całego domu.
czytaj więcej
Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się kompleksową aranżacją kuchni na indywidualne zamówienie.

Chętnie słuchamy i rozmawiamy o potrzebach naszych klientów. Uwzględniamy wzrost, upodobania i temperament.

Zadbamy aby codzienność w Państwa kuchni była prawdziwą przyjemnością.
czytaj więcej
Lubimy ludzi i szanujemy każdego człowieka.

Naszym zaangażowaniem chcemy upiększyć i umilić świat naszych klientów i tysiące cennych niepowtarzalnych chwil. Mamy bardzo zróżnicowaną ofertę dla mniej lub bardziej wymagających, by mogli każdego dnia cieszyć się ze swojej kuchni i trafnej inwestycji.

Zapraszamy do nas, jeśli poszukujesz wiarygodnej firmy, trwałych na lata rozwiązań, atrakcyjnej ceny i nie chcesz ryzykować.
czytaj więcej
Rozpoczynasz remont? Może niebawem odbierasz nowe mieszkanie?

To jest najlepszy moment na rozpoczęcie współpracy z ERGOMEBLE!

Dzięki współpracy z Klientem od samego początku inwestycji jesteśmy w stanie zminimalizować koszta związane z przeróbkami niezbędnymi do wykonania instalacji kuchennych – doradzając odpowiednie miejsca przyłączy wodnych, gazowych i elektrycznych.

Zapraszamy do współpracy.
czytaj więcej
Oferujemy szybką wycenę

Atrakcyjna cena jest niekwestionowanym atutem naszej marki.

Wybierając ofertę ERGOMEBLE wielokrotnie nawet od ręki w kilka minut będziemy mogli przedstawić Ci szacunkową cenę, gdyż cenimy Twój czas.

Wybierając się do nas aby zamówić meble lub po prostu sprawdzić cenę, przynieś wymiary kuchni (odległości ścian od otworów okiennych, drzwiowych, kaloryferów itp.), własne przemyślenia w głowie lub na kartce, ewentualnie zdjęcia Twojej kuchni.
czytaj więcej

Fronty

To fronty meblowe decydują w znacznej mierze o wyglądzie mebli w kuchni, łazience lub pokoju. Ciekawe, czasami intrygujące, czasami zaskakujące połączenie koloru i wzoru frontów sprawia, że meble i miejsce nabierają indywidualnego, atrakcyjnego wyglądu. Stosując wyrafinowane technologie i materiały budujemy ofertę odzwierciedlającą najnowsze trendy w meblarstwie, oferujemy fronty meblowe, również fronty kuchenne w kilkudziesięciu różnych wzorach i kolorach.

Cena frontów mdf/pcv kalkulowana jest za m². Projektując kuchnie, nie muszą Państwo martwić się o podział na fronty meblowe typowe i fronty meblowe nietypowe. Nie pobieramy dopłaty za wymiary niestandardowe. Realizujemy wszystkie, możliwe technologicznie zamówienia.

Poniżej prezentujemy kategorie frontów podzielonych ze względu na technologię ich wykonania.

 AKRYLOWE FORNIROWANE  LAKIEROWANE
     
     
 DREWNIANE LAMINOWANE  Z PŁYTY
     
     
   
FOLIOWANE  ALUMINIOWE